Testy sprawności fizycznej na szkoleniu podstawowym i uzupełniającym strażaka jednostki ochrony przeciwpożarowej

Na szkoleniu podstawowym oraz uzupełniającym strażaka jednostki ochrony przeciwpożarowej, każdy słuchacz/strażak ma obowiązek podejść do testów sprawności fizycznej, który jest jednym z elementów zaliczenia przedmiotu wychowanie fizyczne. Obowiązek ten wynika z "Programu kształcenia w zawodzie strażaka".

Na testy sprawności fizycznej składają się takie konkurencje jak: podciąganie się na drążku, bieg na dystansie 50 i 1000 m.

Poniżej podano 20 najlepszych/najsprawniejszych strażaków z poszczególnych konkurencji, jakich do tej pory gościł toruński Ośrodek Szkolenia.

 

PM/15

Najsprawniejszy Strażak SPS/SUS JOP

Lp. Nazwisko i imię Ilość KM/KP Data
I. Podciąganie się na drążku
1. PEŁCZYŃSKI Michał 60 KM PSP Bydgoszcz 02.10.2015
2. ŁOPIŃSKI Łukasz 47 KM PSP Włocławek 24.05.2012
3. PIĄTKOWSKI Maksymilian 42 KM PSP Toruń 22.11.2011
4. TEJZA Artur 40 KM PSP Toruń 22.11.2011
5. JANICKI Marcin 37 KP PSP Nakło n/Notecią 06.03.2012
  TYLMANOWSKI Arkadiusz 37 KP PSP Sulęcin 21.07.2011
7. PLITT Błażej 35 KP PSP Nowe Miasto Lubawskie 17.11.2010
  BŁASZCZYK Dariusz 35 KM PSP Włocławek 23.05.2012
  JANKOWSKI Sławomir 35 KP PSP Inowrocław 13.11.2012
10. STRAUB Andrzej 33 KM PSP Toruń 10.03.2011
  SUBDARZEWSKI Karol 33 KP PSP Piła 21.07.2011
12. BŁASZCZYK Daniel 32 KM PSP Toruń 22.11.2011
  KOŃCZALSKI Radosław 32 KM PSP Toruń 10.03.2011
  LEWANDOWSKI Kamil 32 KM PSP Bydgoszcz 22.11.2011
  NOWAKOWSKI Robert 32 KP PSP Sępólno Krajeńskie 22.11.2011
16. KOZŁOWSKI Mariusz 31 KP PSP Ostróda 10.03.2011
  GÓRKA Adrian 31 KM PSP Włocławek 23.05.2012
  JESKE Przemysław 31 KP PSP Inowrocław 23.05.2012
19. CESARZ Maciej 30 KP PSP Chełmno 23.05.2012
  JABŁOŃSKI Mariusz 30 KP PSP Lipno 21.07.2011
  KARCZEWSKI Adam 30 KP PSP Goleniów 21.07.2011
  KIERZENKOWSKI Przemysław    30 KP PSP Nowe Miasto Lubawskie 17.11.2010 
  LEDKIEWICZ Michał 30 KP PSP Ostrowiec Świętokrzyski 10.03.2011
  KUCZYŃSKI Wojciech 30 KM PSP Świnoujście 21.07.2011
  MICHALSKI Patryk 30 KM PSP Włocławek 23.05.2012
  DZIERŻANOWSKI Piotr 30 KP PSP Nakło n/Notecią 14.05.2015

                                                                                                                           

Lp. Nazwisko i imię Czas KM/KP Data
Bieg na dystansie 50 m
1. KŁODZIŃSKI Paweł 6,12 KP PSP Piła 17.03.2011
2. GROSS Piotr 6,13 KP PSP Chełmno 04.03.2010
3. KOZŁOWSKI Krzysztof 6,16 KP PSP Inowrocław 06.03.2012
BRZÓSKA Daniel 6,16 KP PSP Brodnica 24.11.2014
5. PIĄTKOWSKI Maksymilian 6,30 KM PSP Toruń 08.04.2014
6. NOGAJSKI Mateusz 6,33 KM PSP Toruń 04.12.2012
7. KOZŁOWSKI Seweryn 6,34 KP PSP Piła 21.07.2011
8. JELIŃSKI Dawid 6,35 KP PSP Aleksandrów Kujawski 18.11.2010
9. SOBAŃSKI Tomasz 6,36 KM PSP Toruń 06.03.2012
10. KWIATKOWSKI Dawid 6,38 KM PSP Włocławek 06.03.2012
11. CHMARZYŃSKI Dawid 6,41 KM PSP Bydgoszcz 08.04.2014
12. KRAWCZYK Marcin 6,42 KM PSP Toruń 08.04.2014
13. KOPLIŃSKI Piotr 6,44 KP PSP Mogilno 23.04.2009
  JANICKI Dawid 6,44 KP PSP Nakło nad Notecią 22.06.2010
  MICHALSKI Patryk 6,44 KM PSP Włocławek 14.05.2015
  SZREJTER Rafał 6,44 KM PSP Toruń 14.05.2015
17. SUBDARZEWSKI Karol 6,45 KP PSP Piła 21.07.2011
18. KASZUBA Rafał 6,48 KM PSP Bydgoszcz 24.11.2011
  PUKOWNIK Łukasz 6,48 KP PSP Tuchola 04.03.2010
20. JUCHNOWSKI Arkadiusz 6,49 KM PSP Toruń 24.11.2011
  LEWANDOWSKI Tomasz      6,49 KM PSP Bydgoszcz 24.11.2011

      

Lp. Nazwisko i imię Czas KM/KP Data
Bieg na dystansie 1000 m
1. ŁOPIŃSKI Łukasz 2.50,84 KM PSP Włocławek 24.05.2012
2. BIELICH Tomasz 2.54,94 KP PSP Siemianowice Śląskie 18.11.2010
3. BANASZEWSKI Łukasz 2.59,11 KM PSP Grudziądz 26.04.2016
4. OLSZEWSKI Arkadiusz 3.04,24 KP PSP Goleniów 21.07.2011
5. PAKULSKI Tomasz 3.05,19 KM PSP Gniezno 23.04.2009
6. STASIAK Paweł 3.05,36 KM PSP Grudziądz 21.07.2011
7. ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof 3.06,00 KM PSP Bydgoszcz 23.09.2014
8. SPYCHALSKI Rafał 3.06,76 KP PSP Rawicz 10.03.2011
9. ROLKA Krzysztof 3.07,02 KP PSP Iława 18.11.2010
10. JUSZCZYK Marcin 3.08,00 KM PSP Bydgoszcz 08.04.2014
11. KATAFIASZ Piotr 3.08,85 KP PSP Nakło nad Notecią 23.04.2009
12. DZIERŻANOWSKI Piotr 3.09,00 KP PSP Lipno 22.06.2010
  JANICKI Dawid 3.09,00 KP PSP Nakło nad Notecią 22.06.2010
  SOBAŃSKI Tomasz 3.09,00 KM PSP Toruń 23.09.2014
15. CICHOWICZ Patryk 3.09,51 KP PSP Czarnków 18.11.2010
16. STEC Łukasz 3.09,73 KP PSP Świecie 18.11.2010
17. CHMARZYŃSKI Dawid 3.11,00 KM PSP Bydgoszcz 08.04.2014
18. KAMIŃSKI Damian 3.11,12 KP PSP Czarnków 10.03.2011
19. JANICKI Marcin 3.11,20 KP PSP Nakło nad Notecią 06.03.2012
20. JANKOWSKI Szymon 3.11,51 KM PSP Bydgoszcz 18.11.2010
21. KIERZENKOWSKI Przemysław 3.11,77 KP PSP Nowe Miasto Lubawskie 18.11.2010